Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Irma Libohova - Na Shkoi Jeta Kot

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na Shkoi Jeta Kot".
3. Video është e këngës "Na Shkoi Jeta Kot", por nuk këndohet nga Irma Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Irma Libohova - Na Shkoi Jeta Kot  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Mollaxhiu"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00Ekuilibri botes ne nje fije pe
Behet lemsh e frymen na e ze
Me shume derte se gezime jeta ka
Paskemi lindur hajde per bela
Nje i krimbur me para ka zili nje fukara
Eh diteziu fukara doren shtrin per ca para
REFRENI
Zot pa hall mos na le hall mbi hall mos na ve
O zot
Se na shkoi jeta fare kot

Oqean trishtimin jeta te ofron
Pellgu i gezimit te miklon
Me shume derte se gezime jeta ka
Paskemi lindur hajde per bela


Ky tekst u dërgua nga  bletath
Më Shumë Këngë Nga Irma Libohova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet