Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irva Stefa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  40
  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Irva Stefa është një këngëtare e njohur. Irva është diplomuar ne Fakultetin Ekonomik dhe ka zgjedhur të vazhdojë karrieren e saj në fushën e muzikës ashtu si motra e saj Rovena Stefa. Pas një suksesi të performancave ku Irva ka kënduar në clubet me në zë të Tiranës për sa i përket muzikës së lehtë, ajo thotë se këndimi ‘live’ të jep shumë emocion dhe e përcjell muzikën me gjithë forcën e saj dhe se kjo është një nga pasionet e saj me të mëdha. Ajo thotë se ështeë e rëndësishme që të rea...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Motra e

Rovena Stefës

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Irva Stefa

Komente 0