TEKSTESHQIP

Isa Alitaj & Blendona Sylaj
T'du Hala
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "T'du Hala" kënduar nga Isa Alitaj & Blendona Sylaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Një klip mund të mos jetë hit, por një hit duhet të ketë një klip. Është ky një ligj i pashkruar në showbizin tonë, ndaj ky projekt vjen para një audience më të gjerë i përpunuar me shije edhe me anë të një klipi muzikor, video produksioni i të cilit u punua nga A Films. Videoklipi u publikua më 1 Prill 2022. Këngës i janë përshtatur vargjet nga Abaz Selmani, ndërsa okestracioni është realizuar nga Ardian Kastrati.