A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ismet Balaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Llausha 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Ismet Balaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 21 Maj 2017, Fermeri (Ismet Balaj) publikon videoklipin "Mos Qaj". Më datë 22 Shkurt 2019, Ismet Balaj publikon videoklipin "M'Ka Pa Zoti". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Ismet Balaj. Videoklipi u prodhua nga kompania Red Media. Më datë 8 Maj 2019, Ismet Balaj publikon videoklipin "Dasma Jone". Më datë 17 Maj 2019, Ismet Balaj publikon videoklipin "Perhajr Synetia". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Ismet Bal...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Mishmash Entertainment

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Valmir Mustafa

Liridon Kaqandolli

Florian Dragusha

Alban Ibrahimi

Ahmet Himaj

Alban Sejdiu

Mili Smakaj

Sabi Bekteshi

Liridon Duraku

Argtim Hyseni


Tags: Ismet Balaj, Fermeri

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019