TEKSTESHQIP

Ismet Balaj
Gurbeti
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gurbeti" kënduar nga Ismet Balaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kënga u orkestrua nga Brilantin.