Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismet Bexheti - Krejt Dukatin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

ref
krejt dukati e ksaj bote me eshkri jo nuk vlen sa ti 1x

mbram tan naten nuk kam fjet jo nuk kam fjet fjalt ma te mira me ti gjet ty per ti gjet qindra fjal msilen verdal nuk mi len zemra jasht me dal
si ta nxjer qkam ne brendi e ta tham moj ty nkater syy

ref
krejt dukati e ksaj bote me e'shkri jo nuk vlen sa ti 2x

si ta gjej fjalen e par e si ta gjej si ta thej drynin e zemres ee si ta thej ti o engjell kur mje prane me shkelqim qjellor verbon fjalt e zemres qe i kam ndry mi then vetem ty me ata syy

ref
krejt dukati e ksaj bote me e'shkri jo nuk vlen sa ti 2x
krejt dukati e ksaj bote me e'shkri jo nuk vlen sa ti 2x


Ky tekst u dërgua nga Jasa

Ismet Bexheti - Krejt Dukatin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krejt Dukatin".
3. Video është e këngës "Krejt Dukatin", por nuk këndohet nga Ismet Bexheti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ismet Bexheti:


Komente 0