TEKSTESHQIP

Ismet Bexheti & Nazife Bunjaku
A Je Dal Najher N'çarshi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Je Dal Najher N'çarshi" kënduar nga Ismet Bexheti & Nazife Bunjaku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.