TEKSTESHQIP

Jashar Hoxha
Ma Ktheve Me Tradheti
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ma Ktheve Me Tradheti" kënduar nga Jashar Hoxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Krijimi muzikor bëhet i disponueshëm tek artdhashësit i punuar shumë bukur edhe me anë të një videoklipi, produksionin e të cilit e punoi Valonphotography. Videoklipi u publikua më 20 Shkurt 2023. Këngën e kompozoi vetë këngëtari, tekstin e krijoi Jeton Hoxha, ndërsa për produksionin audio është kujdesur Jasharecords.