A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gerard Merdani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Gerard Merdani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ka realizuar disa kenge ku mund te permendim: "Qyteti i harruar", "Sillesh sillesh rrotullon", "It still hurts" etj. Në vitin 2011, Gerard Merdani merr pjesë në The Voice of Albania 1. Në Maj 2012, Gerard Merdani merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Si Ti Nuk Gjej", në bashkëpunim me Denis Kraja. Në Maj 2015, Gerard Merdani merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Emrin Tim". Më datë 7 Dhjetor 2016, Gerard Merdani publikon videoklipin "Ti ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

I biri i

Sherif Merdanit

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Deklan

Xhevi

Stiv Boka

Dylan

Ardit Çuni

Mateus Frroku

Gussi

Kristo Thano

Genti Deda

Ergys Shahu


Tags: Gerard Merdani, Jay Beat, Jay Beat A.K.A Unstoppable, Geri Merdani

Gerard Merdani në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019