Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jennifer Lopez & Marc Anthony - Por Arriesgarnos Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Por arriesgarlo todo amor
Por liberarnos y crecer
Por aventarnos y volar
Por eso y este gran amor
Y tu eres una bendicion

Por todo lo que es mi verdad
Y porque ahora somos dos
Las almas se pueden juntar
Y los espiritus bailar, jugando a nuestro alrededor

Amemonos despacio sin excusas
que tu y yo quisimos, ven detras de mi
No queda nada mas que amarte
Y si en todo apareces tu, no queda nada mas que amarte
Nada mas que amarte

Amemonos despacio sin excusas
Que tu y yo quisimos, ven detras de mi
El alma estalla en mil pedazos si tu estas conmigo
Amemonos

Y de tu mano aprendere
Que mis sentidos sean tu voz
A darte fuerza y no caer
A que mi hogar sea tu piel
Ya que tu vida es mi razon

[Repetir Coro]

Por intentarlo todo amor
Por liberarnos


Jennifer Lopez & Marc Anthony - Por Arriesgarnos
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Por Arriesgarnos".
3. Video është e këngës "Por Arriesgarnos", por nuk këndohet nga Jennifer Lopez & Marc Anthony.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jennifer Lopez:


Komente 0