Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jeta Faqolli - S'mund Te Fal  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  16

Këngë e albumit:

"Pop Corn"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 4

Komente

Asnjë Koment

27/05/2007

2007-05-26T23:00:00+00:00Vet jam e mendoj per ty
pranoj se keq osht pa ty
te renda jan kujtimet e at qe ste kam me
Si te vazhdoj pa ty
ku qdokund je vetem ti
ndihmom qe te harroj
a do te mundesh a jo ?
Te urrej e te dua e sdi qka do te ndodh me mua?
Se ti ma ndryshove

Reff ..
I mallkuar qofsh tii
dhimbje me le ti
si me lendove
dhe besova shum ne fjalet tua

I mallkuar qofsh ti
dhimbje me le ti
skam fuqi ti kthej e per kto
tradhtirat e tua smundem te fal !

E si te vazhdoj pa ty
ku qdo kund je vetem ti
ndihmon te harroj
a do te mundesh a jo ?
Te urrej , e te dua e sdi qka do te ndodh me mua
se ti ma ndryshove

Ref .. X2
I mallkuar qofsh tii
dhimbje me le ti
si me lendove
dhe besova shum ne fjalet tua

I mallkuar qofsh ti
dhimbje me le ti
skam fuqi ti kthej e per kto
tradhtirat e tua smundem te fal !

SMUNDEM TE FAAALLL !


Ky tekst u dërgua nga fc barcelona
Më Shumë Këngë Nga Jeta Faqolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet