Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jeta Faqolli - Shko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  36

me te bukurin cast kisha vetmin
kishte vetem lot ne syt e mi
te mendosh per ty sa here veshtire,
kthema ti shpirtin tim,
te jem e lire ,
kapiten i humbur tani je,
tradhetare i heshtur dashurie,
te mendosh per ty sa here veshtire,
kthema ti shpirtin tim ,
te jem e lire ,
shko ti shko,
shko shko e mos harro,
te kam dashur,
shko shko ti shko,
shko shko e mos harro te kam falur,
ne lotet e mia u mbyll dashuria
e zemra me thinja ne lotet e mia
u mbyll dashuria,
mu plak dhe rinia.
kishte harrur te kthehet qetesia ,
sa shum kishe frik nga lumturia,
te mendosh per ty,
sa here veshtire,
kthema ti ,
shpirtin tim,
tjem e lire,
shko ti shkoooo shko
shko e mos harro te kam dashur
shko ti shkoooo shkoooo
e mos harro te kam falur ,
ne lotet e mia u mbyll dashuria,
e zemra me thinja,
ne lotet e mbyll dashuria,
mu plak dhe rinia.

ti shkooooo ti shkooooo
ti shkoooo ti shkoooo ti shkooo shko
shko e mos harro.Ky tekst u dërgua nga MarjolaJeta Faqolli
Publikimi: 24/11/2009
Festivali: Çelësi Muzikor 3
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Adrian Hila
Orkestrimi: Adrian Hila
Video Produksioni: On Off Production


Jeta Faqolli - Shko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shko".
3. Video është e këngës "Shko", por nuk këndohet nga Jeta Faqolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jeta Faqolli:


Komente 0