Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jeta Faqolli - Mos Ma Tesh  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

Video Produksioni:

MAX Production

Komente

Asnjë Koment

09/07/2019

2019-07-09T17:00:02+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Ma Tesh" kënduar nga Jeta Faqolli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Jeta Faqolli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Jeta Faqolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet