A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Jetmir - Identitet  (Feat. Flow)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/11/2018

2018-11-22T18:00:10

Featuring

FlowKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Identitet" kënduar nga Jetmir.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Jetmir i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Adrian Lulgjuraj & Bledar Sejko. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Bledari: Kam ardhur nga larg
Ne pluhurin e kohes gjeta re dhe mallkim
U gjenda une shume prane
e preka vec flak e zjarr
Un fola vec ne heshtje
desha pak jete lavdi
Dhe kur ndava endren
gjeta nje rreze drite
Pak fryme si ti ,
nje rreze drite pak fryme si ti

Adriani : I ardhur nga larg ,
ke etje ,
Ke mall kur sheh cdo gje qe ndryshon,
Vet jeta iken shkon tej,
kjo gjuhe po kerkon,
Ish vendi ku u linde rrite ,
ndave trimerine
E fale dashurine nder vite
Vrapove ti gjete lirine
Vrapove ti gjete lirine

Na rriti kjo toke
Do flasim ne vec nje gjuhe
Keshtu sdo ket me lot
Do gjendesh kudo neper bote
I huaj me sdo jesh
Le te jet fillimi ri
Ne bashke ne vllazeri
Se kur ndava endrren gjeta nje rreze drite , pak fryme si ti
Vrapove ti gjete lirine
Nje rreze drite pak fryme si ti
Vrapove ti gjete lirine
Nje rreze drite pak fryme si ti
Vrapove ti gjete lirine


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019