Më mbaj mend (për 1 muaj)

JETMIR - Ciao (Feat. NiiL B & FLOW)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  5

Ref( flow )

Kur kryjna pun me telefon i thojna ciaooo
E thirra shokin te na tpim e dhez si capoo
I thirra edhe nja 2 dhipa prej milano
Amo Ti mos u merzit je per mu nano

Verse 1(jetmir)
Rruges jam kon tu pi xhek (tu pi jack)
Mos fol shum ngoj ta shti nji ***
Un ta q* qata qe ti pe don
Kerkush stveti ty ca po menon
Valla ju kurdis halla
Bjermi qato dollar
Jam aj nxansi nfund tklases qe si ha palla
I njoh rrugt ma mir se kta qe shesin fara
Une jam budall qikjo tkallzon pse su nala

Ju keni hup si pa rrjet telefoni
Tash po mbjer nmen ma heret mpaska thirr njoni
Haverat vish zi tkrejt vesh tbardha
Ty nuk tdon kerkush as qyteti as mahalla
A e din pse?,se je tu kallxu prralla
Fjalt e mija tprekin se jan tgjalla
Tgjalla
Rrepin e nisem me pak secilin takt e kam manjak
Ju folni pak kur tvina ngat se vijn haverat rrak tak tak
Qa fol vum me dukat 4 killa n kadillak 4 g me automat tu prit me thy bankomat

Ref( flow )

Kur kryjna pun me telefon i thojna ciaooo
E thirra shokin te na tpim e dhez si capoo
I thirra edhe nja 2 dhipa prej milano
Amo Ti mos u merzit je per mu nano

Verse 2(niil b)

Kom lind n gusht po ti kurr sun em zen ngusht
Hala liri me kusht po kerkon se kam dasht me kusht
Po marr frym po e shterngoj doren per grusht
Ti nese mun hajde nalem n mujsh
Per do njerz je i padukshem n jet
E per do tjer edhe kur vdek ti ke me kon i gjall perjet
Rreziki duket i leht para se me tprek
Durt e ftohta po puna esht shum e nxeht
N hip hop Niil rrug nuk lshon
Se jam ma i eger se 1 rus nkomunikacion
Ju spo shifni pi neve
Na spo shifmi pi reve
Tu harxhu ma shum se do sheik me deve
I graduating from the city no diploma honey
Edhe pse shum ka pas qef mami
N rrug u rrita si n xhungell tarzani
Un ju msova me lujt ju po mshani
Me to sem rrrihet 1 arsye pse po zhdukna
Èdhe kta rrejn si ata veq i kan rrenat pak ma tbukra
Hiq pa krah ma fly se flutra
Kta per mu jan shum krijesa tbuta
Ref( flow )

Kur kryjna pun me telefon i thojna ciaooo
E thirra shokin te na tpim e dhez si capoo
I thirra edhe nja 2 dhipa prej milano
Amo Ti mos u merzit je per mu nano


Ky tekst u dërgua nga Niil bJetmir Salihu
Featuring: NiiL B & Floriant Salihu (Flow)
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/04/2019
Produksioni: Floriant Salihu (Flow)


JETMIR - Ciao
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ciao".
3. Video është e këngës "Ciao", por nuk këndohet nga JETMIR.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jetmir Salihu:


Komente 0