TEKSTESHQIP

Joana
Zemren Ndeze
Lyrics

Te them une ty cdo dite
Te dua nuk kam frike
Me ty e sigurt jam
Puthjen tende kam
Ti me njeh
Te mendoj edhe kur fle
Ti e di e jotja jam
Dita dites ty te ndjej me prane
Zemer me prane ti je motivi qe kam
Ti je gjithshka qe besoj
Ti je fjala qe degjoj
Kuptoj,dita dites ty me shume te ndjej
Pranoj,cdo dite me shume te adhuroj

Ref(2x)
Zemren ndeze,zemren ndeze
me ty,me ty une jam edhe kur s'te kam

Prane,zemer me prane
Ti je motivi qe kam
Ti je gjithshka qe besoj
Ti je fjala qe degjoj
Kuptoj,dita dites ty me shume te ndjej
Pranoj,cdo dite me shume te adhuroj

Ref( 4x)
Zemren ndeze,zemren ndeze
me ty,me ty une jam edhe kur s'te kam.

(Music)

Ref(2x)
Zemren ndeze,zemren ndeze
me ty,me ty une jam edhe kur s'te kam.

DËRGOI:
INFO
Komponimi, teksti dhe okestracioni u punua nga Flori Mumajesi.