TEKSTESHQIP

Joana
Pa 2
Lyrics

Ajo, se besoj duhet ta dije e tradheton
cfare e pe ti, c'fare nga ti eshte faji jot
ti bere nje levizje t'gabuar, me mua
s'ka kohe kot mundohesh te te fal s'je me
as imi as i saj, nga ajo
nuk mundem si me pare te te dua
e ke kuptuar

Si nje mike s'mund te jem me ty
e me mire i vetem se me dy
oooouuoooo
zemer e di me fal duhet te vuash
oooouuoooo

Si nje mike s'mund te jem me ty
e me mire i vetem se me dy
oooouuoooo
zemer e di me fal duhet te vuash
oooouuoooo

(zemer e di me fal duhet te vuash ooo0uuoooo)

Ke do, nese zgjedh ti ke do mbash, me do
per aq kohe sa rrinim bashke me kot
nuk dite si te sillesh me mua, i deshtuar

Mendon se do mundem te te fal, kujton
ishte bukur kur ma thane ti shko
e humbe gjithcka kemi krijuar, sa i zgjuar

Si nje mike s'mund te jem me ty
e me mire i vetem se me dy
oooouuoooo
zemer e di me fal duhet te vuash
oooouuoooo

Si nje mike s'mund te jem me ty
e me mire i vetem se me dy
oooouuoooo
zemer e di me fal duhet te vuash
oooouuoooo

DËRGOI:
INFO
Ky materiali muzikor erdhi i kompletuar mjaft mirë edhe me videoklip muzikor, për të cilin është bashkëpunuar me Supersonic. Videoklipi u publikua më 16 Qershor 2009. Kompozimi dhe okestracioni është punuar nga Flori Mumajesi, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Big Basta.