Më mbaj mend (për 1 muaj)

Joe Artid Fejzo - K'te Nate Te Dy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

1.
Ne kte nate nje zemer dashuri kerkon te gjeje
Ne kete nate ne tingujt e muzikes ne kercejme

2.
Dashuria sonte nuk do trembet nga asgje
Do te shkrihen trupat, ndjenjat, vitet pas do le

3.
Muzika tingujt ngre
Na ngre si nje stuhi
Neve na bashkon
Vullkan qe me s’ndalon

4.
Ref.
Jo asgje smund ta ndaloje
Kete nate me ty
Djegur flake ne nje pasion
Kete nate te dy

5.
Une dhe ti dy gjysma jete naten rrezatojme
Jete qe marrin forme te ndryshme, puthje vec kerkojne

6.
Une dhe ti planete zjarri, trupat i afrojme
Buze shpirti frymen ndezur afshesh gershetojme

7.
Muzika tingujt ngre
Lart si nje stuhi
Na ngre e na bashkon
Vullkan qe me s’ndalon

8.
Ref.
Jo asgje s’mund ta ndaloj, kte nate me ty
Djegur flake ne nje pasion, kte nate te dy


Joe Artid Fejzo - K'te Nate Te Dy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "K'te Nate Te Dy".
3. Video është e këngës "K'te Nate Te Dy", por nuk këndohet nga Joe Artid Fejzo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Joe Artid Fejzo:


Komente 0