Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Jolanda Dhamo - Sa Shume Te Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2002

2002-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Deti Dhe Kurbeti"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Shume Te Dua" kënduar nga Jolanda Dhamo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Mikel Elmazi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Sa shum e dua jo nuk e besoj
Mendjen dhe shpirtin ma ka marr ajo 2X
Nga zemra se largoj
Shum e dashuroj
Me tjeter jo se ndrroj

Dashuri dashuri je vetem ti
Syt e mi si syt e tu te zi
Kur shihemi ne sy 2X
Kuptojm qe ka dashni
Asteri mou Sagapou poli

Se di pse ajo zemren ma vret
Kur "I BUKRI IM" me therret
E du e dua shum ate 2X
Dalngadal per ate po tretem

Dashuri dashuri je vetem ti
Syt e mi si syt e tu te zi
Kur shihemi ne sy 2X
Kuptojm qe ka dashni
Asteri mou Sagapou poliMë Shumë Këngë Nga Jolanda Dhamo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet