Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Jolanda Dhamo - Genjeshtari

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Genjeshtari".
3. Video është e këngës "Genjeshtari", por nuk këndohet nga Jolanda Dhamo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Jolanda Dhamo - Genjeshtari  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Orkestrimi:

Fabian Asllani

Këngë e albumit:

"Per Mua Je"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00ti me thua je e rrall kur ste shoh ty une kam mall ma trego qdo gje qe ndjen por une e di qe me genjen mos kerko ti te me thuash se per mua ti po vdes hej hej ti je okej ke lindur mbrapsht smun te te kthej por nuk te dua ato qe thua por une e di sme duhesh ti hej hej hej hej ti je okej ke lindur mbrapsh smun te te kthej por nuk te dua ato qe thua por une e di sme duhesh ti me genjeshtra po me lodh nuk e di qfare po me ndodh veq nje fjal une e di te mir dua te them ty lamtumir mos kerko ti te me thuash se per mua ti po vdes
ref 2 hej hej ti je okej ke lindur mbrapsh smun te te kthej me nuk te dua ato qe i thua por une e di sme duhesh ti


Ky tekst u dërgua nga  herolinda
Më Shumë Këngë Nga Jolanda Dhamo:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet