Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jolanda Puci & Ilva Puci - Ja Po Bien Lodrat  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Ilva Puci

02/01/2014

2014-01-02T14:53:56+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ja Po Bien Lodrat" kënduar nga Jolanda Puci & Ilva Puci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Jolanda Puci & Ilva Puci i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Jola Puci:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet