Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jola & Ilva - Nuk Do Te Mallkoj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Ilva Puci

29/11/2016

2016-11-29T17:00:22+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Do Te Mallkoj" kënduar nga Jola & Ilva.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Jola & Ilva i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Jola Puci:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet