Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jola Puci & Jetmir Rexhepi - Qka Tbon Vetja Sta Bon Kush  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Jetmir Rexhepi

31/12/2016

2016-12-31T16:19:26+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qka Tbon Vetja Sta Bon Kush" kënduar nga Jola Puci & Jetmir Rexhepi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Jola Puci & Jetmir Rexhepi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Jola Puci:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet