TEKSTESHQIP

Jola
Pse
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pse" kënduar nga Jola.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autore e tekstit është Jola Puci, ndërsa arranzhues i muzikës rezulton të jetë Nexhat Mujovi (Wirusi).