TEKSTESHQIP

Jola
Shi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shi" kënduar nga Jola.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i orkestrimit është Nexhat Mujovi (Wirusi).