TEKSTESHQIP

Jolanda Puci
Më Harro
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Më Harro" kënduar nga Jolanda Puci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për kompozimin, për fjalët e këngës dhe për orkestrimin u kujdes Nexhat Mujovi (Wirusi).