TEKSTESHQIP

Jolanda Puci
Lumturi A Iluzjon
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lumturi A Iluzjon" kënduar nga Jolanda Puci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për tekstin dhe për arranzhimin punoi Nexhat Mujovi (Wirusi).