TEKSTESHQIP

Jolanda Puci
Gushe Bardha
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gushe Bardha" kënduar nga Jolanda Puci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Këngën e orkestroi Nexhat Mujovi (Wirusi).