Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Jonida Maliqi & Gjergj Leka - Mother (Kthehem Te Dielen)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/01/2008

2008-01-24T14:21:54

Më Shumë Nga

Gjergj Leka
Jonida
Dita nis me zerin tend dhe me ty mbaron endrrat ti na ledhaton kur kujtimet zgjon

Gjergj
Ti dikur me bardh e zi bekove prindit tane sot ti ngjyra i jep jetes botes anemban

Jonida
Pa trokitur hyn ne zemer hajde ne te thrasim nene

Gjergj
Nena jon nje mosh nuk ka dhe endrra ben me kra

Jonida
Mirmengjes te thot nje zemer nje buzqeshje nje urim

Gjergj
Mberemje lap nje lajmi mir

Bashk ref
Ne zemrat sjell gezim....
Ja mbermja jon pas pak fillon prane e kralit na bashkon ne cdo voter deri von te kendoj kjo zemra jon neser nis nje dit e re nje urim nga zemra ven percdodit te javes ju behet e vjen

La la la la la
Neser nis nje dit e re nje urim tek ju percjell qe cdo dit te javes ju behet e diel

Jonida
Pa trokitur hyn ne zemer hajde ne te thrasim nene

Gjergj
Nena jon nje mosh nuk ka dhe endrra ben me kra

Jonida
Mirmengjes te thot nje zemer nje buzqeshje nje urim

Gjergj
Mberemje lap nje lajmi mir

Bashk ref
Ne zemrat sjell gezim....
Ja mbermja jon pas pak fillon prane e kralit na bashkon ne cdo voter deri von te kendoj kjo zemra jon neser nis nje dit e re nje urim nga zemra del percdodit te javes behet e diel

Bashk
Ja me muzik mbremja fillon
prane e kralit na bashkon ne cdo voter deri von te kendoj kjo zemra jon neser nis nje dit e re nje urim tek ju percjell qe cdo dit e javes tju beht e diel QE CDO DIT E JAVES TJU BEHET E DIEL


Ky tekst u dërgua nga Bina
Më Shumë Këngë Nga Jonida Maliqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet