Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jonida Maliqi - Buzet Detit Jemi Rritur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  7

Buze detit jemi rritur

Me thua shpesh eja bashke te shkojm buze detit
Kur shkojme atje se pa pritur heshtim
Te ky det kemi ne femijrine
Si ky det duam ne ciltersine
Si ke det ....

Por si deti valezuar zemra jone eshte e trazuar
Si gjithmone te ty ne kamza
E degjoj gjth femijrije rendin bashke kaltersine
Si ke det miqesija jone ...le te jene ....


Ky tekst u dërgua nga Ardiul


Nuk kemi video për këtë këngë.
Jonida Maliqi - Buzet Detit Jemi Rritur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Buzet Detit Jemi Rritur".
3. Video është e këngës "Buzet Detit Jemi Rritur", por nuk këndohet nga Jonida Maliqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jonida Maliqi:


Komente 0