Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Jonida Maliqi - Vetem Nje Nate  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Muzika:

Alfred Kaçinari

Këngë e albumit:

"Te Dua Ty (Melodi Dashurie)"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2003

Komente

Asnjë Koment

21/11/2003

2003-11-20T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vetem Nje Nate" kënduar nga Jonida Maliqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Dj Teko. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

e kujtoj e kujtoj unë natën e par
kur te dy u njohem nje vit me par
As emrin tend jo nuk ma the
por e mbylle me nje puthjee
dhe ike ike tiii
su duk kjo dashuri
sikur të t'kisha soot
do ta jepja boten me beso

(5x)
me mjafton vetem nje nat nje nat të t'kem gjumi ty nuk do te zë jo nuk do fle
do ti puth buzet e tua sa frym te mos kenë
nuk do duash asnjeher sa mua asnjeherMë Shumë Këngë Nga Jonida Maliqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet