Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Jonida Maliqi - Vlej Per Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  10

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00

Orkestrimi:

Darko Dimitrov

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres '09"
Ti vazhdon me zhgenjen
me zhgenjen si perher
se kuptoj nga te vjen ky zemrim kaq i thell
heeeeeeoooooouuuu

ref:
un te dua ti e di
te ndjej ne vetmi
pse sme she nje her ne sy
dhe tme thuash vlej per ty
huooo uuooo uuuooo

jo se di ku do tshkoj
ku do tshkooooj naten von
veten ndjej te kendoj
gjithmon pran te qendroj

ref:2

un te dua ti e di
e ndjej ne vetmi
pse sme she nje her ne sy
dhe tme thuash vlej per ty
huooo huuoooo huoo
per ty
me thuaj vlej per ty


Ky tekst u dërgua nga Yllka
Më Shumë Këngë Nga Jonida Maliqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet