Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jonida Maliqi - N'Errësirë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  16

Do vi aty asgje nuk kam harruar
Une bie ngrihem prap nuk me ka frikesuar.
Te eci s’di une, veç vrapoj
dhe kujtimet do ti sheroj
Po zbret ti ne stacion te gabuar
Dhe une nuk kisha asnje faj

Po zbret po zbret
Dhe une nuk kisha asnje faj

Me zgjo dua ta besoj
Me zgjo dua ta shikoj
Si nje narkoze gjithe muskujt me ke penguar
Nuk mundem te veproj kur zemra ka ndaluar

Hap syte ti nuk je
Te gjitha fjalet i mbarove dje
Hidhi armet je dorezuar
Se betejat shkuan shkuan

Do vij aty asgje nuk kam harruar
Une bie ngrihem prap nuk me ka frikesuar
Te eci s’di une, veç vrapoj
Dhe kujtimet do sheroj
Po zbret ti ne stacion te gabuar
Dhe une kisha asnje faj

Dhe une nuk kisha asnje faj
Huu huuuu dhe une nuk kisha asnje faj

Ti hesht se nuk dua zhurme
Mos prit e njejta prap te mbetem une
Veç ke lenduar, kurre i penduar
Te vrasin fjalet, fjalet e tua

Ahhha uhuuuu
N’erresire te gjithe do te genjejne

Sa here zgjohem sa here zgjohem, lutem
Koken pas jo kurre te mos e kem
Shpirtin tim, shpirtin tim e mbush me diell
Shpirtin tim, shpirtin tim nuk mund ta shkel

Dhe une nuk kisha asnje faj
Jonida Maliqi
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/05/2018
Teksti: Olti Curri
Video Produksioni: Pro Video


Jonida Maliqi - N'Errësirë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'Errësirë".
3. Video është e këngës "N'Errësirë", por nuk këndohet nga Jonida Maliqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

27

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Jonida Maliqi:


Komente 0