A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Jonida Maliqi - Ktheju Tokës


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/03/2019

2019-03-10T22:00:02

Muzika & Teksti:

Eriona Rushiti

Pjesëmarrëse në

Festivali I 57-Të Në Rtsh

Pjesëmarrëse në

Eurovision (Albania)
Ti kendon edhe qan
Në duar lotët mbledh, i mban

Një ditë jeton, në tjetrën vdes
Sa mall, pak shpresë
I vetëm, pa identitet (Eh-eh-eh...)

Ah-ah-ah... Ah-ah-ah... (Ah-ah-ah...)
Ah... ah...

[REF.:]
Ktheju tokës tende
O njeri që zemrën lë peng
Ktheju tokës tende
Ti e di një zemër të pret

Ah-ah-iaia, ah-ah-ia, ah-ah-iaia, ia-ia-ia
Ah-ah-iaia, ah-ah-ia, ah-ah-iaia, ia-ia-ia

Një ditë jeton, në tjetrën vdes
Sa mall, pak shpresë
I vetëm, pa identitet

[REF.:]
Ktheju tokës tende
O njeri që zemrën lë peng
Ktheju tokës tende
Ti e di një zemër të pret

Ah-ah-ia-ia-iaia-ah, ah-ah...
Ah-ah...

Kartolina (3)

2019-05-16 09:26:19
Ti këndon edhe qan
Në duar lotët mbledh
I mban...
2019-03-11 11:38:44
Një ditë jeton
Në tjetrën vdes
Sa mall, pak shpresë
I vetëm, pa identitet
2018-12-23 14:43:14
Ktheju tokës tënde
O njeri që zemrën le peng
Ktheju tokës tënde
Ti e di, një zemër të pret

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019