TEKSTESHQIP

Jonida Maliqi
Do Apo Nuk Do
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Do Apo Nuk Do" kënduar nga Jonida Maliqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 26 Mars 2023, Jonida Maliqi publikon videoklipin "Do Apo Nuk Do". Muzika vjen e realizuar në bashkëpunim nga Edward Skera & Jonida Maliqi, tekstin e këngës e shkroi Rovena Dilo, ndërsa për arranzhimin u kujdes Young Klik & Edward Skera.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200