A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Juli Ndoci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  35
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Juli Ndoci është një këngëtare e njohur. Në Dhjetor 1989, Frederik Ndoci, Manjola Nallbani & Juli Ndoci marrin pjesë në Festivali i 28-të në RTSH me këngën "Toka E Diellit". Në Maj 2008, Juli Ndoci merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Hamalli"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Frederik Ndocit

Motra e

Rita Ndocit

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Feride Kurti

Siciliana Mazi

Ajkuna Anxhaku

Persa

Enkelejda Qesku

Habibe Ostreni (Bibe)

Valbona Zhuleku

Ermanda Durmishi

Himena Ymeri

Majlinda Dada


Tags: Juli Ndoci

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019