TEKSTESHQIP

Jualian Lekoçaj
Do Te Fal
Lyrics

Kaq kohe qe jemi te dy
Fati me solli tek ty
Ishte thjeshte nje rastesi
Si u njohem une dhe ti

Dhe jam, me ty
Shtrihesh mbi trupin tim
E dime, te dy
Kjo aventure nuk ka me mbarim

Do te fal shpirtin tim
Do te fal qenien time
Gjithcka qe e do ti
Do te fal dashurine
Do te fal zemren time
Per mua je vetem ti

Jetoj me ty
E bukur koha babe qe kalojme te dy
Une dhe ti
Te dua ne marrezi

Do te fal shpirtin tim
Do te fal qenien time
Gjithcka qe e do ti
Do te fal dashurine
Do te fal ndjenjen time
Per mua je vetem ti

DËRGOI:
INFO
Autor i muzikës dhe autor i tekstit rezulton të jetë Julian Lekocaj, teksa autor i orkestrimit është Dorian Gjoni.