Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juliana Pasha - Nje Mije Arsye  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Muzika:

Shpëtim Saraçi

Teksti:

Dr. Flori

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2008

Komente

Asnjë Koment

26/11/2008

2008-11-26T17:44:42+00:00Nuk i di
arsyet qe s'te kam me prane
eshte vone
une di
arsyen qe te dua
ti me mungon
mbyll deren iken le pas zbraz'ti
nje cast te huaj u beme une e ti
tani une kam frike,kam frike
dhe pres per ty

pa ty s'jetoj
humbur larg nga ti
jo,jo nuk mundem
ti me fal pafund'si
njemije arsye qe mi thua nji nga nji
une nje arsye kam
je ti

te dy
te huaj s'jemi kalimtare
lendojme
rendon
ky mur i heshtjes qe na ka marre
rendon
mbyll deren iken .......................

dita merr kuptim nga nje veshtrim
nata behet plote nga nje me fal
vetem nje arsye na risjell me prane
ne e kemi boten nen nje fjale
vetem ty te dua por eshte pak
arsyen nuk e dime as une as ti
as ti


Ky tekst u dërgua nga  saranda
Më Shumë Këngë Nga Juliana Pasha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet