Më mbaj mend (për 1 muaj)

Julka - Duhet Me Shume Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

jeta sot kerkon duhet me shume
dita qe jeton duhet me shume
flas me veten sot duhet me shume
dashurine kerkoj duhet me shume
rezet kam me vete duhet me shume
neser jame e lire duhet me shume
frika larg prej meje duhet me shume
erdhi koha ime duhet me shume

do qe jeten t'ma ndryshojn
nje rruge me njerez sot kaloj
dhe me veten do jetoj
me veten do jetoj
flet e para sot me ty
per tu rimbushur me ata sy
nate e erret me rethon
dhe yjet mi largon

jeta sot kerkon
dita qe jeton
flas me veten sot
dashurine kerkoj
rezet kam me vete duhet me shume
neser jame e lire duhet me shume
frika larg prej meje duhet me shume
erdhi koha ime duhet me shume

(x2)
jeta sot kerkon duhet me shume
dita qe jeton duhet me shume
flas me veten sot duhet me shume
dashurine kerkoj duhet me shume
rezet kam me vete duhet me shume
neser jame e lire duhet me shume
frika larg prej meje duhet me shume
erdhi koha ime

jeta sot kerkon duhet me shume
Julka
Publikimi: 10/10/2011
Muzika: Andy Gramm
Orkestrimi: Andy Gramm


Julka - Duhet Me Shume
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Duhet Me Shume".
3. Video është e këngës "Duhet Me Shume", por nuk këndohet nga Julka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Julka:


Komente 0