Më mbaj mend (për 1 muaj)

Julka - Gangsta (Feat. Big Basta)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Kam nevoj per pak energji
ku e kam julken

kapem mars ne radh 1 per 1
ca shofin ca qeshin ca sdin
kush eshte king babi piki basta ne tv
babi piki basta
gazeta ,revista,blututh
kaseta cd sic du
me kritikojn se kam stilin e rruges
ma shihni pak stilin e rruges
lal cfare bone a je e lire
te gostis me gatimin me te mire
marin ver apo pim ndonje birre
dhe me von fluturim ne hapsire
merre makinen nese di ta ngasesh
dhe me policine di te flasesh
vishe xhupin nese vap eshte
sa la lala la la tap eshte

refreni
a shikimet qe mi la
per veten cfare me tha
me mbeten fiskim nga ajo nate
me stilin qe e ka per veten cfare me tha
me ben te besoj se eshte nje gengsta
nje gengsta,nje gengsta,nje gengsta

kam qeshjen e mire veshjen e mire per femren kam kushte vec te jete e mire
sme nevojitet pasqyra qe te shifem
sjam njeri me dy ftyra qe te mcifem
ku do njifem kur nuk dal ne publik
stili novator stili klasik
nuk zjedhim grat si edi rama cerapet
shikoj mpelqejn prodhoj dhe i shtoj llafet
seshte problem neseke pas 30 vet
por je e imja dhe me mua e di vet
meri gocat une ti mar cunat
dhe une e ve vul per nje nat
smaj arme por ama jam i rezikshem
kam nje ane negative shum i frikshem
auto lek ke nevoj per gje
mere numrin tim dhe me telefono

refreni 2*
a shikimet qe mi la
per veten cfare me tha
me mbeten fiskim nga ajo nate
me stilin qe e ka per veten cfare me tha
me ben te besoj se eshte nje gengsta
nje gengsta,nje gengsta,nje gengsta,
nje gengsta,nje gengsta


Ky tekst u dërgua nga LeonardJulka
Featuring: Big Basta
Publikimi: 11/12/2008
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Big Basta
Orkestrimi: Flori Mumajesi
Video Produksioni: Supersonic


Julka - Gangsta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gangsta".
3. Video është e këngës "Gangsta", por nuk këndohet nga Julka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Julka:


Komente 0