TEKSTESHQIP

Julka
Gangsta
Lyrics
(Feat. Big Basta)

Kam nevoj per pak energji
ku e kam julken

kapem mars ne radh 1 per 1
ca shofin ca qeshin ca sdin
kush eshte king babi piki basta ne tv
babi piki basta
gazeta ,revista,blututh
kaseta cd sic du
me kritikojn se kam stilin e rruges
ma shihni pak stilin e rruges
lal cfare bone a je e lire
te gostis me gatimin me te mire
marin ver apo pim ndonje birre
dhe me von fluturim ne hapsire
merre makinen nese di ta ngasesh
dhe me policine di te flasesh
vishe xhupin nese vap eshte
sa la lala la la tap eshte

refreni
a shikimet qe mi la
per veten cfare me tha
me mbeten fiskim nga ajo nate
me stilin qe e ka per veten cfare me tha
me ben te besoj se eshte nje gengsta
nje gengsta,nje gengsta,nje gengsta

kam qeshjen e mire veshjen e mire per femren kam kushte vec te jete e mire
sme nevojitet pasqyra qe te shifem
sjam njeri me dy ftyra qe te mcifem
ku do njifem kur nuk dal ne publik
stili novator stili klasik
nuk zjedhim grat si edi rama cerapet
shikoj mpelqejn prodhoj dhe i shtoj llafet
seshte problem neseke pas 30 vet
por je e imja dhe me mua e di vet
meri gocat une ti mar cunat
dhe une e ve vul per nje nat
smaj arme por ama jam i rezikshem
kam nje ane negative shum i frikshem
auto lek ke nevoj per gje
mere numrin tim dhe me telefono

refreni 2*
a shikimet qe mi la
per veten cfare me tha
me mbeten fiskim nga ajo nate
me stilin qe e ka per veten cfare me tha
me ben te besoj se eshte nje gengsta
nje gengsta,nje gengsta,nje gengsta,
nje gengsta,nje gengsta

DËRGOI: