TEKSTESHQIP

Julka
Kukullat
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kukullat" kënduar nga Julka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Melodinë, tekstin dhe arranzhimin e mori përsipër Flori Mumajesi.