TEKSTESHQIP

Julka
Ai
Lyrics

Ai me shikim femije
me fjal dashurie
ai me mesoj te them te dua
ai kuptimi gjithqka
e zeza jetes sime
ai e vetmja dashuri per mua

sa njerez do te duan
dhe nuk do din perse
sa njerz do mesojn nga ty
te duan vetem nje her.
sa njerez do te duan
dhe nuk do din perse
sa njerz do mesojn nga ty
te duan vetem nje her.

Nuk me mjafton nje keng
kur mjafton cdo fjal qe them per ty
ti je me shum se dashuri
te ndjej me gjith forcen time
njeriu nje her ne jet do vertet
te dy e mesova dhe un.

sa njerez do te duan
dhe nuk do din perse
sa njerz do mesojn nga ty
te duan vetem nje her.
sa njerez do te duan
dhe nuk do din perse
sa njerz do mesojn nga ty
te duan vetem nje her.

DËRGOI:
INFO
Muzikën, tekstin dhe orkestrimin e kreu Flori Mumajesi.