TEKSTESHQIP

Julka
Fajet
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fajet" kënduar nga Julka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Komponimi, teksti dhe okestracioni u realizua nga Flori Mumajesi.