TEKSTESHQIP

Julka
Çfare The?
Lyrics

Çfarë the?
Nuk kuptova
dhe një herë më thuaj
çfarë the?
Jo, nuk ka problem
INFO
Vija melodike, teksti dhe orkestrimi u shkruajt nga Flori Mumajesi.