TEKSTESHQIP

Jurgen Kaçani
Djemtë Tanë Në Athinë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Djemtë Tanë Në Athinë" kënduar nga Jurgen Kaçani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Muzika e këngës është kompozuar nga vetë artisti, ndërsa okestracioni vjen si krijim nga Vani Rushiti.