TEKSTESHQIP

Jurgen Kacani & Sali Malaj
Kolazh (Gezuar 2021)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kolazh (Gezuar 2021)" kënduar nga Jurgen Kacani & Sali Malaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kënga ka punuar si orkestrues Vani Rushiti.