TEKSTESHQIP

Jurgen Kaçani
Moj Shelege Vogel-O
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj Shelege Vogel-O" kënduar nga Jurgen Kaçani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky projekt lansohet para një audience më të gjerë i realizuar bukur me anë të një klipi muzikor, për video produksionin e të cilit u përkujdes Elio Kalivaci. Videoklipi u publikua më 2 Korrik 2023. Autor i vijës melodike dhe arranzhues i muzikës rezulton të jetë Jk Studio, ndërsa për tekstin dhe për produksionin audio u kujdes vetë këngëtari.