Audio

K-master - Feja  (Feat. Toni-D)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/04/2013

2013-04-12T16:41:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Feja" kënduar nga K-master.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga K-master i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga K-Master: