TEKSTESHQIP

Adri
A Ke Shpirt
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Ke Shpirt" kënduar nga Adri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 21 Prill 2020, Adri publikon videoklipin "A Ke Shpirt". Teksti i këngës u shkrua nga Fuego. Produksioni audio u realizua nga Bini Nebihu.